Comisii de specialitate

 

Comisia de studii:

  • Conf. dr. Oana Fotache Dubălaru (oana_fotache@yahoo.com);
  • Conf. dr. Isabela Nedelcu (isa_nedelcu@yahoo.com);
  • Conf. dr. Alexandru Ofrim (a.ofrim@clicknet.ro);
  • Conf. dr. Gabriel Mihăilescu (angela_mihailescu@yahoo.com);
  • Conf. dr. Nina Vârgolici (ninavargolici@yahoo.com);
  • Conf. dr. Simona Antonescu (simantonescu@gmail.com);
  • Lect. dr. Miroslav Tașcu-Stavre (m_tascu@yahoo.com).
  • Comisia pentru evaluare:

  • Prof. dr. Rodica Zafiu (rodica_zafiu@yahoo.com);
  • Conf. dr. Cristina Popescu (cristinapopescu07@gmail.com);
  • Conf. dr. Ioana Fruntelată (ioanafruntelata@yahoo.com);
  • Conf. dr. George Ardelean (george.ard@gmail.com).
  • Comisia pentru relații internaționale:

  • Prof. dr. Emil Ionescu (emilionescu@unibuc.ro);
  • Conf. dr. Camelia Ușurelu (camelia_usurelu@yahoo.com, camelia_usurelu@hotmail.com);
  • Conf. dr. Felicia Waldman (fwaldman@gmail.com);
  • Conf. dr. Octavia Porumbeanu Madge (octavialuciana@yahoo.com).
  • Lect. dr. Ana Maria Teodorescu (anamete2002@yahoo.com);
  • Lect. dr. Lucia Ofrim (lucia.ofrim@gmail.com);
  • Lect. dr. Iulian Costache (iuliancostache@hotmail.com);
  • Comisia pentru cercetare științifică:

  • Prof. dr. Monica Spiridon (monica_spiridon@yahoo.com, mspiridon@ines.ro);
  • Prof. dr. Doina Banciu (doina.banciu@ici.ro);
  • Prof. dr. Ion Bogdan Lefter (iblefter@yahoo.com);
  • Prof. dr. Caius Dobrescu (caius.dobrescu@gmail.com);
  • Conf. dr. Laura Mesina (lauradiana.mesina@gmail.com);
  • Conf. dr. Narcisa Ştiucă (n.stiuca@gmail.com);
  • Lect. dr. Mihaela Viorica Constantinescu (mc_tinescu2000@yahoo.com);
  • Lect. dr. Magdalena Doina Răduţă (magda.raduta@gmail.com);
  • Lect. dr. Simona Drăgan (simonavdragan@yahoo.com).
  • Comisia pentru asigurarea calității:

  • Conf. dr. Oana Murăruș (oana.murarus@gmail.com);
  • Conf. dr. Cristina Popescu (cristinapopescu07@gmail.com);
  • Conf. dr. Elena Tîrziman (etirziman@yahoo.com)
  • Conf. dr. Răzvan Voncu (razvan.voncu@yahoo.fr);
  • Lect. dr. Adrian Stoicescu (adi_stoicescu@yahoo.com);
  • Lect. dr. Ruxandra Iordache (riordache2004@yahoo.com);
  • Lect. dr. Silvia Barutcieff (silviahmarin@yahoo.fr);
  • Asist. dr. Oana Preda (oanageorgiapreda@gmail.com);
  • Prep. drd. Gabriela Jurubiţă (gabi.raicu@gmail.com);
  • Lect. dr. Adina Dragomirescu (adina_drag@yahoo.com);
  • Studentă Marina Dragu (marina.dragu@yahoo.com).
  • Comisia de etică:

  • Conf.dr. Elena Ionescu (elionescu@gmx.net);
  • Conf. dr. Ariadna Ştefănescu (ariadna.stefanescu@gmail.com, ariadna_stefanescu@rdslink.ro);
  • Conf. dr. Oana Iucu (oanaiucu@yahoo.com).
  • Comisia pentru pentru probleme studențești:

  • Conf. dr. Oana Murăruş (oana.murarus@gmail.com);
  • Conf. dr. Cristian Moroianu (cristian_moroianu@hotmail.com);
  • Lect. dr. Andreea Soare – responsabil (dr.andreea.soare@gmail.com).
  • Responsabil comunicare studenţi:

  • Bogdan Dumitru (bogdan_facultate@yahoo.com);
  • Responsabil pentru comunicare şi relaţii publice:

  • Andreea Nițu (pr@litere.ro);
  • Responsabil cu tehnologia informatică:

  • Lupu George (glupu95@gmail.com);
  • Responsabil Erasmus:

  • Lect. dr. Lucia Ofrim (lucia.ofrim@gmail.com);
  • Directorul Cursurilor de Vară:

  • Lect. dr. Ana Maria Teodorescu (anamete2002@yahoo.com).
  •  

     

     

     

     

     

    Pagină actualizată la 29 Octombrie 2014.