Membri

 

Mircea Sava

Funcţie: Șef Departament Comunicare și Relații Publice

Telefon: (+4) 021-3077326

Email: mircea.sava@pr.unibuc.ro


Larisa Pisică

Funcție: Specialist Relații Publice

Telefon: (+4) 021-3058227

E-mail: larisa.pisica@pr.unibuc.ro


Mădălina Ghebaru

Funcție: Specialist Relații Publice

Telefon: (+4) 021-3077352

E-mail: madalina.ghebaru@pr.unibuc.ro


Ana-Maria Șelaru

Funcție: Specialist Relații Publice

Telefon: (+4) 021-3077352

E-mail: anamaria.selaru@pr.unibuc.ro


Ada Marinescu

Funcție: Specialist Relații Publice

Telefon: (+4) 021-3077352

E-mail: ada.marinescu@pr.unibuc.ro


Andreea Aniculi

Funcție: Specialist Relații Publice

Telefon: (+4) 021-3058227

Email: andreea.aniculi@pr.unibuc.ro


Carolina Rudinschi

Funcție: Specialist Relații Publice

Telefon: (+4) 021-3077352

E-mail: carolina.rudinschi@pr.unibuc.ro


Melania Usturoi

Funcție: Redactor

Telefon: (+4) 021-3077352

Email: melania.usturoi@pr.unibuc.ro


Silvia Olteanu

Funcție: Grafician

Telefon: (+4) 021-3077352

Email: silvia.olteanu@pr.unibuc.ro


Lumința Buciuleac

Funcție: Fotograf

Telefon: (+4) 021-3077352

Email: contact@pr.unibuc.ro


Andrei Pribac

Funcție: Webmaster

Telefon: (+4) 021-3077352

Email: andrei.pribac@pr.unibuc.ro

 

Pagină actualizată la 24 Octombrie 2016.