Cea de-a V-a ediție a Cupei Universității din București la Skandenberg

29 noiembrie 2016 în Evenimente, Știri

Centrul de Arte Marțiale și Studii Asociate al Universității din București organizează cea de-a V-a ediție a Cupei Universității din București la Skandenberg vineri, 9 decembrie 2016, ora 14:00, în Aula Magna a Facultății de Drept.

Concursul este deschis pentru studenții și studentele Universității din București, fiind invitate și cadre didactice universitare de prestigiu, precum și campioni la skandenberg pentru meciuri demonstrative.

Înscrierile vor avea loc în cadrul antrenamentelor de skandenberg (prof. Ghiocel Bota) și în ziua competiției.

Partenerul oficial al competiției universitare este compania FitLife, distribuitor de produse profesionale pentru fitness, accesorii, produse fitness pentru acasă.

Mens sana in corpore sano.