Chestionar privind posibilitatea redefinirii spațiului din curtea interioară a Palatului Universității din București

20 octombrie, 2016 in Actualitate, Știri

Universitatea din București și Asociația Miliția Spirituală au lansat în dezbatere un proiect privind posibilitatea redefinirii spațiului din curtea interioară a clădirii Universității dintre bulevardul Elisabeta și str. Edgar Quinet. Pentru realizarea acestui proiect, opinia studenților și a profesorilor Universității din București este foarte importantă.

Vă puteți implica în acest demers completând un scurt chestionar de maxim 5 minute care este disponibil aici.