Programul de Comunicare și Relații Publice din Facultatea de Litere aniversează un sfert de veac de existență

24 iunie, 2019 in Actualitate, Evenimente, Știri

Miercuri, 26 iunie 2019, programul de Comunicare și Relații Publice din Facultatea de Litere, primul de profil din lumea academică românească, aniversează împlinirea unui sfert de veac de existență. În același timp, Centrul ID-IFR din aceeași instituție împlinește 18 ani.

Evenimentul va avea loc începând cu ora 18:00, în Sala de Lectură a Bibliotecii Facultății de Litere (str. Edgar Quinet, nr. 5-7).

Întâlnirea va prilejui refacerea comunității studenților, alumnilor, profesorilor și colaboratorilor programului de Comunicare și Relații Publice de la Literele bucureștene.