Alegeri parțiale pentru o poziție vacantă de reprezentant al studenților doctoranzi în CSUD

Joi, 11 octombrie 2018, între orele 10:00-14:00, doctoranzii sunt așteptați la alegerile parțiale pentru o poziție vacantă de reprezentant al studenților doctoranzi în Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat. Votarea va avea loc în holul din fața Aulei Magna a Palatului Facultății de Drept (Bd. Mihail Kogălniceanu, nr. 36-46).
Pentru poziția vacantă au fost depuse patru candidaturi, iar CV-urile candidaților pot fi accesate pe site-ul dedicat Doctoratului la Universitatea din București.
Pentru exercitarea dreptului de vot, doctoranzii sunt rugați să dețină asupra lor Cartea de Identitate sau orice alt act de identitate legal recunoscut.