Conferința națională ,,Investim în educația timpurie – investim în viitor” la Facultatea de Psihologie și Științele Educației a Universității din București
04 decembrie 2017
Facultatea de Psihologie și Științele Educației, prin Departamentul de Formare a Profesorilor, în parteneriat cu Inspectoratul Școlar al Municipiului București, a organizat conferința națională ,,Investim în educația timpurie – investim în viitor.” Evenimentul s-a desfășurat marți și miercuri, 28 și 29 noiembrie 2017, la Facultatea de Psihologie și Științele Educației, în prima zi, iar în cea […]




